Informace z KNS Vysočina

23.03.2018 07:50
 1. Konference KNS Vysočina proběhne ve středu 4.4.2018. od 17:30 v restauraci Campanulla , ulice Veselská ve Žďáru nad Sázavou. Program:- Návrh a rozlosování soutěží 2018, návrh rozpočtu 2018, nové web. stránky, informace o novinkách řízení krajů z ČNS, účast družstev z jiných krajů,      diskuze ..... 

 2. Soutěž dorostu pro nezájem nebude pro tento rok vypsána.
 3. Soutěž mužů.
  1. Řádně přihlášená družstva - Smrček, Třebíč, Dalečín, Hlinsko
  2. Chtějí hrát ale nemají zatím zaplacené poplatky! - Budíkovice, Předklášteří
  3. Družstva hrála 2017, ale letos nechtějí hrát  -  ABUS, Štěpánov, Žďár "B"
 4. Vytváříme nové webové stránky s vlastní doménou. Stránky najdete na adrese www.knsvysocina.cz . Chystáme pro tento ročník digitalizaci zápisů z utkání soutěže mužů - to vytvoří možnosti automatizovaného vytváření tabulek soutěže a také vytváření statistik o úspěšnosti družstev a jednotlivých hráčů soutěže. Uvítáme konstruktivní připomínky k vytvářeným www stránkám.
 5. Vyšla nová směrnice ČNS a řízení nižších neligových soutěží. Je zde konečně část, která pojednává o slučování krajů a podmínkách družtev pro hlášení do ligových soutěží. Mnohem více se otevřely možnosti pro družstva která nemají místopisně svou krajskou soutěž. Probereme na schůzi možnosti účasti v naší soutěži družstev z jiných krajů.